Previous Next

Gmina Jerzmanowice-Przeginia

Ósemka szczeniaków z komórki na węgiel już z nami! 🐾🐶🐾
W tym momencie ciocia Kinga zmywa z nich grubą warstwę brudu i zaraz pierwsze dwa smyki pojadą do domów tymczasowych, kolejną szóstkę rozlokujemy jutro.

To była szybka akcja! Wczoraj dostałyśmy informację od KTOZu, że trafili na wychudzoną suczkę z ósemką sporych szczeniaków, trzymaną w zimnej komórce z węglem.🙁 Poprosili nas o pomoc.
Mamy już pod opieką szóstkę maluszków odebranych ze stodoły, ale nie zastanawiałyśmy się długo. Post na FB, kilka godzin wiszenia na telefonach i są domy tymczasowe! Mogłyśmy już dziś zabrać całą ósemkę! Ich mamie zawieziemy zapas dobrej karmy i poprawimy warunki, a KTOZ zajmie się jej kastracją.

Kolejne 5 szczeniaków mamy jeszcze w tym tygodniu odebrać spod Chrzanowa. To kolejny wiejski miot z przewagą suczek🙁 Piąty w tym miesiącu! Będziemy mieć pod opieką 19 szczeniaków w kilkunastu domach tymczasowych rozsianych po całym Krakowie i okolicach. Wiecie co to oznacza? Ciągłe kursowanie między domami, weterynarzami, wizytami przedadopcyjnymi... A przecież jeszcze są wyjazdy na interwencje, czasem daleko za Kraków, transporty do weterynarzy psów, które są w leczeniu itd itp.. I na to wszystko jedno niewielkie i niezbyt już sprawne auto.🙁

A mogłybyśmy robić więcej i skuteczniej dzięki Twojej niewielkiej pomocy!
Przeczytaj! ➡️ www.ratujemyzwierzaki.pl/walczymydlalafauny

0
0
0
s2smodern

La Fauna Fundacja Dla Zwierząt - interwencje i adopcje

ul. Balicka 56; 30-149 Kraków

email: fundacja@zwierzetainterwencje.pl

 

Wspieraj nas przelewem:

Rachunek bankowy w PLN nr: 51 1050 1445 1000 0090 3123 5246

Rachunek bankowy w EUR nr: 56 1050 1445 1000 0090 3123 5253

 

tworzenie stron www LMK studio